Vajinismus Hastalarına 7 Önemli Uyarı

Vajinismus Hastalarına 7 Önemli Uyarı

Cinsel ilişkiye girememe durumunuz ne şekilde olursa olsun, probleme doğru yaklaşım ve yöntemlerle vajinismus sorununu kısa sürelerde çözeceğinizi düşünüyor ve umuyorum. Çünkü vajinismus problemiyle beraber birlikteliğinizi yürütmek öncelikle sizi ve eşinizi etkileyerek mutlaka bir şekilde beraberliğinizi olumsuz etkileyecektir. Ve ilişkiye girememe problemi yaşarkende en huzurlu ve mutlu anınızda, ister istemez vajinismusun gölgesini hissedeceksinizdir.

 Vajinismus Tedavisi İngiltere - Aslı Hanımın vajinismus ve ilk gece korkusu hakkındaki yorumları

Asli-Ingiltere

İlk gece korkularınız zaman içinde sizi eşinizden uzaklaştırabilir. İlişkiye girmekle ilgili korkularınızın nedeni hep yanlış inanışlarınız ve bilgilerinizdir. İlk gece korkularınızı yendiğinizde bu durumu çok daha net anlarsınız.

Vajinismus Tedavisi İstanbul - Bankacı Beril Hanımın Yorumları

İlk gece korkularınız zaman içinde sizi olumsuz yönde etkiler, vajinismus hastalığıyla karşı karşıya kalırsınız. Bilmeniz gerekir ki ilk gece korkularınızın nedeni, sizin yanlış doğrularınızdan kaynaklanmaktadır. Vajinismus hastalığını yendikten sonra ilişkiye girmekle ilgili herşeyi yanlış kodladığınızı anlarsınız. 

Vajinismus Tedavisi İstanbul - Muhasebeci Belgin Hanımın Yorumları

B.U


Vajinismus Tedavisi Mersin - Nurdan Öğretmen vajinismus hakkındaki yorumları

Nurdan


Vajinismus Tedavisi İstanbul - Hemşire Özlem Hanımın Vajinismus hakkındaki yorumları

İstanbul Özlem 29 yaşındayım ve hemşireyim. Buraya ilk geldiğim günü hatırlıyorum. Kapıdan girerken bacaklarım geri geri gidiyordu. Başaracağıma inanmıyordum. Ama son bir çaresizlikle geldim. Eşim bu süreçte hiç yanımda olmadı. Destek olmadı. İlk başta muayene olamayan ben şuan  bu  vajinismus  hastalığını  aştım. Ben aştıysam vajinismus u  herkes aşar. Saygın Beyin ve Mine Ablanın desteklerini ömür boyu unutmayacağım, ben her şey bitti derken beni hayata kazandırdılar. Hiçbir şeyden zevk almazken mesleğimi bile yapmazken sayelerinde tekrar eski halime dönebildim. Rabbim sizlerden binlerce kez razı olsun. Artık buraya gelip aşamadan giden hiç kimsenin olmayacağını inanıyorum. Gerçekten aşmak istiyorsanız, hayatı ertelememek istiyorsanız biran önce toparlanıp gelin. Her şeyin düzeleceğini göreceksiniz. Hayatımda verdiğim en doğru karar buraya gelip hayatımı seyretmemek oldu. Her şey için çok ama çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Sizleri çok seviyorum. 20.4.2018

ozlem istanbul

Vajinismus Tedavisi Ankara - Veteriner Hekim Deniz Hanımın Vajinismus hakkındaki yorumları

Deniz


Vajinismusu kendi başınıza yenemeyip, bu sorundan hiç kurtulamayacağınızı düşünmek size beraberliğinizi kaybettirebilir. O yüzden kişiye uygun ve doğru vajinismus tedavi yaklaşımlarıyla destek alıp bir an önce vajinismus girdabından kurtulmalısınız. 

Oldukça önemli bir unsur da; yaşınız otuzbeş veya üzeri ise, kadının yaşı nedeniyle yumurtalık rezervinin azalacağı ve buna bağlı hamilelik şansının düşeceğini bilmek önemlidir. İşte bu yüzdende cinsel ilişki korkusunu kendi başınıza çözemeiyorsanız destek tedaviler almanız gerekmektedir.


Vajinismus Tedavisi İstanbul - Öğretmen Ayşegül  Hanımın Yorumları

Aysegul yeni

Vajinismus Tedavisi İstanbul - Öğretmen Gül  Hanımın Yorumları

Gul-istanbul

Gul-istanbul-2

Vajinismusla Yüzleşin 
Vajinismus problemini gözmezden gelerek veya kendine konduramayıp durumu idare etmek, size sadece vakit kaybettirir ve çözümden uzaklaştırır. O yüzden de kendinize  "vajinismustan kurtulmak için ne yapmalıyım ve şansım nedir?" sorusunu lütfen kendinize sorun! ve vajinismus konusunu anlayıp, sizden götürdüklerini ve olası kaybettirecek değerleri göz önünde bulundurup, konuyla ilgili bilgi sahibi olun ve gerekli adımları atın.

Vajinismus Tedavisi İstanbul - Avukat Tülin Hanımın Yorumları

Tulin-Avukat

Yaşadığımız problemlerin içinde mutlaka şükredecek bir unsur  olur. Çünkü doktor olarak hatırlatmak isterim ki, hastalıkların bir bölümünde çok vakit kaybedip, tedavisi geciken, zorlaşan hatta imkansız olan durumlar varken, sizin çok az bir gayretinizle yenebileceğiniz bir durumdasınızdır. Bu yüzden de beterin beteri var deyip, ne kadar zamandır vajinismus hastalığını taşıdığınızı düşünmeyip, hayatınızdaki kalan kısmı daha huzurlu geçirmek için çaba gösterin ve doğru adımınızı atın!..

Vajinismus Tedavisi İstanbul - Muhasebeci İlknur Hanımın Yorumları

ilknur

Vajinismusu yenmek için birçok adımlar atıp, almış olduğunuz tedaviler sonucu hala vajinismus problemini çözememiş ve yeneceğinizi düşünmüyor olabilirsiniz. Kendinize inanmadığınız içinde bu problemle yaşarken yeni bir erkek arkadaş hayatınıza girmez. Çünkü daha önce yaşağınız ilişkiye girmekle ilgili deneyimler ve çözümler sonucunda yeni bir hayal kırıklığı yaşamamak için erkeklerden kaçarsınız.  Erkek arkadaşınız olmadan da bu problemi nasıl, ne şekilde çözmeniz gerektiğini bilmezsiniz. Oysa ki kişi korkularını yenmek için illa hayatınızda bir partnere ihitiyacınız olmadan da vajinismus tedavisi alıp, yeni ilişkinize sorunsuz başlayabilirsiniz. Her zaman başlangıçlarda sorunsuz başlaşmak daha iyidir. Sorunlu başlayıp, sorunlu giden ilişkiye çözüm bulmak yerine, sorunsuz başlayıp, keyifli götürmek daha iyidir. O yüzden de lütfen hayatınızın izleyicisi olmayın. İlişkinizi siz yönetin. Vajinismusu ilişkinizin yöneticisi ve belirleyicisi olmasın.

Vajinismus Tedavisi İstanbul - İşletmeci Ece Hanımın Yorumları

Ece

Vajinismus sorunu nedeniyle evliliğinizde sıkıntı yaşarken ve bu problemi çözmek için tedaviler alırken, her şeyi tam çözdüm derken kendinizi, eşinizden boşanmış bulabilirsiniz. Eğer aldığınız tedavi size uygun ve tatminkârsa doğru zamanda çok kolay bir şekilde vajinismusu yenebileceğinizi unutmayınız. Vajinismusun getirdiği problemler yüzünden tam çözme aşamasındayken eşiniz veya sevgiliniz sizi terk etse bile, siz bu probleminizi dilediğiniz zaman yener, daha güzel ilişkilere, birlikteliklere  başlayabilirsiniz. 

Selma

Umutsuz ve çaresiz olmayın

Vajinismus hastasıydım. Asla ilişkiye giremeyecek ve yenemeyeceğim bir şey görüp, hayatımı zehir etmiştim. Oysa ki doğru tedavilerle bu duyguların gereksiz ve saçma olduğunu anlayıp, vajinismus problemini yenip bir erkek çocuk sahibi oldum. Anladım ki vajinismus yenilebilir bir problemmiş. O yüzden de ertelemeye değmez...

nihan-m

Vajinismus hayatınızı etkileyip, yönetmesin. Hayatınızın izleyicisi değil, yöneticisi olun...

Op. Dr. Saygın Micozkadıoğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Kategori: Makaleler

Etiketler: Vajinismus, Vajinismus Hastası

Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses
 • AA-Bahar
 • AA-Kayra
 • AA-Kutay-2
 • AA-Kutay
 • AA-Sezeryan2
 • AD-Bahar2
 • AD-Dogum3
 • Ahmet
 • BA-sezaryan
 • Ceren
 • Dogu
 • Elif
 • Fatih
 • Hira-2
 • Serpil-Kutay
 • Zehra-2
 • Zehra
 • ZehraDogumu
 • Zeki
 • deniz